Close
Skip to content

HAKKIMIZDA

1990 yılında Kadıköy de kurulmuş olup kuruluşumuzdan beri İstanbul ve tüm Türkiye ye hizmet vermektedir.

İstanbullu Evden eve Nakliyat,Yıllardır müşteri memnuniyetini hedef edinerek müşterilere sorunsuz hizmeti sunmaya gayret etmektedir.

Firmamız müşterilerine Evden eve nakliyat, Ofis taşımacılığı, Depolama ve ücretsiz expertiz hizmeti sunmaktadır. Yıllarca çalışıp alın teriyle aldığınız eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu önemi yaptığımız işe de yansıtarak, paranızın boşa gitmemesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Üstelik Taşıma sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size garanti veriyoruz. Taşınmanız ve eşyalarınızı depolamak için gerekli tüm destek hizmetlerini kendi altyapımız ve bünyemizde deneyimli çalışma arkadaşlarımızla sağlıyoruz.

İstanbul Ankara, İzmir ve Türkiye genelinde evden eve nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve depolama hizmeti veriyoruz. Hem depolama, hemde nakliyat hizmeti sırasında iyi bir planlama ile ön hazırlık yapıyoruz ve anlaştığımız günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve sürekli personelimizle gelerek taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz.