Close
Skip to content

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA

Eşya Depolama Sektöründe Edindiğimiz 15 yıllık Deneyimi
ve Alt Yapıyı Müşterilerimizle Paylaşmaktan Gurur Duyuyoruz.

Depoladığımız Tüm Eşyalar Sigortalıdır ve Garantilidir!

1995 Yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren İstanbullu Nakliyat, 2000 Yılından İtibaren Evden eve depolama, Ofis Depolama ve Kişisel Eşyalarınızın depolanması alanında Hizmet vermektedir.

EV/OFİS DEPOLAMA

İstanbul depolama olarak, tüm ev ve ofis depolama hizmetlerini sigortalı olarak, temiz ve güvenlikli depolarımızda kısa ve uzun süreli olarak sunmaktayız...
İstanbul depolama olarak, tüm ev ve ofis depolama hizmetlerini sigortalı olarak, temiz ve güvenlikli depolarımızda kısa ve uzun süreli olarak sunmaktayız…

SİGORTA GÜVENCELİ DEPOLAMA

Depolamasını yaptığımız tüm eşyalar İstanbul Depolama tarafından, hasarlara, çalınmalara yangın ve benzer durumlara karşı sigorta güvencesindedir...
Depolamasını yaptığımız tüm eşyalar İstanbul Depolama tarafından, hasarlara, çalınmalara yangın ve benzer durumlara karşı sigorta güvencesindedir…

DEPOLAMADA UZMAN PERSONEL

Depolama deneyim ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Biz tüm çalışanlarımızı özenle seçer ve uzun süre birlikte çalışmayı ve onların deneyimlerinden yararlanmayı hedefleriz.
Depolama deneyim ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Biz tüm çalışanlarımızı özenle seçer ve uzun süre birlikte çalışmayı ve onların deneyimlerinden yararlanmayı hedefleriz.

HAKKIMIZDA

1990 yılından bu yana evden eve nakliyat sektöründe  hizmet veren İstanbullu Nakliyat son yıllarda hızla büyüyen depolama sektöründe de hizmet vermektedir. Ev eşyaları, ofis eşyaları ve kişisel eşyalar gibi pek çok alanda depolama hizmeti sunuyoruz.

Son senelerde özellikle İstanbul da gerçekleşen kentsel dönüşüm projelerinin hızlanmasından dolayı depolama sektörü de buna paralel olarak gelişmiştir. İstanbullu depolama olarak Avrupa Yakasında 4 adet ve Anadolu yakasında 6 adet mini ve maxi depo alanlarımızla müşterilerimize sigorta güvenceli ve garantili olarak depolama hizmeti veriyoruz.

DEPOLAMA NEDİR?

Ev veya ofis eşyalarınızın bir bölümünü veya tamamının güvenli bir ortamda depolama ihtiyacı duyanlara sunulan, sigortalı ve profesyonel bir depolama hizmetidir. Kullanıcılar, talep ettikleri süre boyunca eşyalarını depolarımız da barındırabilirler.

Kimler kullanabilir

  • Evinde tadilat işlemi yaptıranlar.
  • Kısa süreli taşınmalar da eşyalarını götüremeyecek olanlar.
  • Daha büyük veya daha küçük eve taşınanlar.
  • Ev ya da ofisinde fazla eşyalarını depolamak isteyenler.
Profesyonel Ekip

Profesyonel Ekip

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

7/24 Güvenlik

7/24 Güvenlik

10.000 M2 Depo Alanı

10.000 M2 Depo Alanı

Sigorta Güvencesi

Sigorta Güvencesi